Zachwycaj szczupłymi i pięknymi nogami każdego dnia

Pończochy uznawane są za jeden z najbardziej seksownych elementów kobiecej garderoby. Okalające nogę, lekki niczym mgiełka pończochy pobudzają męską wyobraźnię.

SAMONOŚNE, A MOŻE Z UŻYCIEM PASA?

W sklepach bieliźnianych królują aktualnie dwa typu pończoch, które mogą zainteresować każdą panią bez względu na wiek. Pończochy samonośne będące wynalazkiem XX wieku (zawierają elastyczną manszetę utrzymującą pończochę na udzie), a także klasyczne pończochy utrzymywane przy pomocy pasa.

Pasy do pończoch Triumph (zdjęcie z: https://triumfomania.pl/pasy-do-ponczoch) będący największą marką bieliźnianą Europy oferuje kobietom w każdym wieku. Delikatne, wykonane z wysokiej jakości materiałów (m.in mieszanka poliamidu z elastanem) pończochy nadają eleganckiego wyglądu kobiecym nogom. Dopasowane do nich pasy przytrzymujące kojarzone są wyłączeni z elegancją i dobrym smakiem.

ELEGANCKIE PASY DO POŃCZOCH

Koronkowe, występujące w klasycznych kolorach pasy do pończoch to świetny wybór dla każdej kobiety. W połączeniu z majtkami typu hipsterki, czy brazylijskimi figami oraz biustonoszem z tej samej serii bieliźnianej tworzą zestaw spełniający swoje zadanie w każdej sytuacji.

Decydując się na wybór pasa, warto zwrócić uwagę na jego wykonane i oferowaną regulację tasiemek podtrzymujących. Ważną kwestię stanowią również klipsy, do których przyczepiane są pończochy. Zbyt ostre i niedbale wykonane mogą powodować uszkodzenia delikatnych pończoch.