Jakie są rodzaje kąpielówek męskich?

Na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele modeli kąpielówek męskich, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego zakupu. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych Panów, którzy chcą zapoznać się z najpopularniejszymi modelami kąpielówek.

Klasyczne szorty

Dla starszych i młodszych mężczyzn w wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem będą zwykłe szorty, które charakteryzują się luźną konstrukcją. Szorty to oczywiście bardzo krótkie spodenki, które przeważnie sięgają do połowy ud. Największą zaletą szortów jest to, że idealnie pasują niemal do każdej sylwetki. Jest to najlepszy wybór dla osób, które lubią grać w siatkówkę plażową.

Oryginalne bermudy

Modne i stylowe bermudy to nieco dłuższe spodenki, które wyróżniają się szerokimi nogawkami. Kąpielówki męskie tego typu idealni nadają się do maskowania wszelkich niedoskonałości. Godne uwagi są bermudy wykonane z lekkich tkanin, które zapewniają niesamowitą wygodę. 

Bokserki i slipy

Bokserki to bardzo dopasowane kąpielówki męskie (przykłady znajdziesz na Intimiti), które ściśle przylegają do ciała. Bokserki wykonane są przede wszystkim z tkanin elastycznych, dlatego też idealnie sprawdzą się podczas pływania. Ich największą zaletą jest jednak to, że błyskawicznie schną. Slipy to również dość charakterystyczne kąpielówki dla mężczyzn, które doskonale przylegają do ciała i nie krępują ruchów. Slipy wykonane są z elastycznych i szybkoschnących materiałów, dlatego też warto zakładać je do pływania.