Nie tylko na basen

Przez lata stroje jednoczęściowe nosiły jedynie bywalczynie basenów, ewentualnie kobiety z nadwagą, wybierające się na plażę. Jednak podejście do tego letniego elementu damskiej garderoby bardzo się ostatnio zmieniło. A stroje kąpielowe jednoczęściowe noszą różne panie. Te szczupłe, jak i bardziej krągłe. Wysokie i niskie, pewne siebie, ale także zmagające się z kompleksami.

Idealny dla aktywnej kobiety

Przez lata za kąpielowymi jednoczęściowymi kostiumami oglądały się głównie panie aktywnie spędzające czas nad wodą. Idealnie sprawdzały się one na basenie, ale także podczas uprawiania sportów wodnych. Tak jest i obecnie. Innowacyjne materiały dobrze trzymają się na skórze, nie krępując jednak ruchów. Z całą pewnością taki strój można zabrać nad morze, nad jezioro a także na basen.

Strój na plażę

Decydując się na założenie stroju jednoczęściowego na plażę, warto pamiętać, że choć jest wygodny i może pomóc zakryć mankamenty sylwetki, to jednak uniemożliwia równomierne opalanie. Nie wszystkim to jednak przeszkadza. A nawet jeżeli, to w czasie pobytu nad wodą dobrze mieć bikini na zmianę. Wówczas można się w nim opalać, a do pływania czy nurkowania zakładać wygodniejszy strój jednoczęściowy.