Za co kochamy stringi?

Stringi to obecnie najchętniej kupowana i noszona damska bielizna. Co powoduje, że cieszy się ona tak dużą popularnością i jakie jej cechy powinny być na pierwszym miejscu, gdy kupuje się nową parę?

Co powoduje, że kochamy stringi?

Stringi łączą w sobie wiele zalet, które cenione są zarówno przez noszące je kobiety, jak i przez ich partnerów. A są to zalety praktyczne, lecz również i te wizualne.

Zdecydowanie najważniejszą zaletą stringów jest fakt, że dzięki nim panie mogą bez ryzyka powstawania efektów czterech pośladków zakładać obcisłe spodnie lub spódnice. Efekt taki ma miejsce, gdy nosi się zwykle majtki, które potrafią się wyraźnie odznaczać, tworząc tym samym nieestetyczny wygląd.

Dodatkowo stringi są w stanie bardzo mocno podbudować kobiecą pewność siebie i odwagę, a także są po prostu bardzo wygodę.

Jak wybrać stringi, aby były możliwe najlepsze?

Jak jednak powszechnie wiadomo, nie ma na rynku jednego tylko rodzaju stringów, dlatego też zasadne jest pytanie, jak wybierać damskie stringi, aby ich noszenie wiązało się z największą ilością zalet?

Zdecydowanie jednym z ważniejszych parametrów jest oczywiście materiał, z którego zostaną one wykonane. Poleca się przede wszystkim połączenie bawełny i nylonu, co zapewni odpowiedni komfort, lecz również wytrzymałość materiału, lub też mikrofibrę i lycrę.

Oprócz materiału warto zwrócić uwagę na rozmiar danego motelu stringów. Nie mogą być one zbyt luźne ani też zbyt obcisłe, ponieważ traci się w takim wypadku atut wygody i komfortu.