staniki damskie

Biustonosze damskie ozdabiają kobiece ciało – jak je dobierać

Lubimy stroić się nie tylko w ubrania wierzchnie. Zwracamy bowiem uwagę także na elegancką bieliznę. Zależy nam na ładnych majteczkach i gustownym staniku, pomimo że są zawsze schowane pod ubiorem.

Dla kogo ubieramy się w biustonosze damskie – dla siebie, czy innych?

Zdecydowanie zakładamy staniki dla samych siebie. Mamy jednak na uwadze także naszych mężczyzn. Cóż, pragniemy przecież być podziwiane przez nich pod każdym względem. Chcemy, by bielizna, którą mamy na sobie podobała się nie tylko nam, ale także im.

Same decydujemy, który stanik będzie na nas ładnie wyglądał. Zwracamy także uwagę na to, by był modny i wygodny. Fiszbiny w żadnym wypadku nie mogą upijać. Nie mogą także wbijać się swym końcem w pachę lub pierś.

Dopasowujemy również biustonosz pod względem kolorystycznym. Zwracamy też uwagę na szerokość ramiączek oraz ilość haftek do zapięcia. Istotny jest dla niektórych z nas dół stanika. W jednym przypadku chcemy, by był wąski. Innym razem mamy ochotę na taki z szeroką koronką.

Dlatego z całą pewnością możemy powiedzieć, iż najpierw zadowalamy swój własny gust, a potem zastanawiamy się, w którym biustonoszu wystąpimy przed naszym ukochanym.

Modne staniki damskie – ile ich kupić?

Biustonosze powinnyśmy wymieniać co miesiąc na nowe. Po 30 dniach noszenia jednego i tego samego stanika widać, że częste jego pranie zdeformowało miseczki. Rozciągnęło gumki na ramiączkach i pod biustem.

Taki stanik przestaje spełniać swoją funkcję, do której został stworzony.  Miał on bowiem za zadanie utrzymywać piersi na odpowiedniej wysokości. Miał także zdobić i uwydatniać naszą kibić.

Zdeformowane biustonosze muszą zostać zastąpione nowymi. Aby zaoszczędzić sobie biegania co miesiąc po nową bieliznę, warto zaopatrzyć się od razu w większą ilość staników, by mieć je na zmianę. Możemy wybrać kilka fasonów lub jeden model w kilku kolorach.

Czy warto kupować tanie biustonosze?

Jak najbardziej warto kupować tanie staniki damskie. Bez względu na to, czy kupimy biustonosze tanie, czy drogie, taką samą będą miały żywotność. Szczególnie warto kupować tanią górną bieliznę, gdy jeszcze rośniemy lub gdy jesteśmy w ciąży.

Kibić nam w tym okresie z każdym tygodniem powiększa się i często musimy wymieniać biustonosz na coraz to większy rozmiar. Problemowe jest także utrzymanie stałego rozmiaru biustu podczas karmienia niemowlęcia piersią.

Po okresie ciąży i karmienia zapewne będziemy potrzebować innych już staników. Warto zatem nie przepłacać i zawsze cieszyć się ładnym modnym stanikiem za niewielkie pieniądze w każdym okresie swego życia.