Bielizna dla ciężarnych

Ciąża to wyjątkowy czas. Nawet pomimo niektórych niezbyt miłych dolegliwości, wiele kobiet wspomina go ze łzami wzruszenia w oczach. Oczekiwanie na maleństwo jest niezwykle magicznym doświadczeniem. Przyszłe mamy nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z maluszkiem podczas badania u ginekologa, kupują pierwsze zabawki i planują dziecięcy pokoik. Większość pań ubiera ubrania możliwie najbardziej podkreślające rosnący z dnia na dzień brzuszek.

Jaką bieliznę ubierać w ciąży?

Na pewno jednym z elementów garderoby, o który należy zadbać, jest bielizna. O ile sukienki czy bluzki są długo dobre na naszą sylwetkę, o tyle rosnący brzuszek bardzo szybko przestaje mieścić się w skąpe figi, które dotychczas były przez nas namiętnie noszone. Warto kupić majtki ciążowe wysokie, które sprawią, że brzuszek pozostanie swobodny i nie będzie krępować go ucisk żadnej gumy. Fajnie mieć również parę lub dwie rajstop ciążowych oraz legginsów lub spodni dostosowanych do rosnącego brzuszka.

Gdzie zamówić bieliznę dla ciężarnych?

Jeszcze dekadę temu kobiety w ciąży nie miały dostępu do majtek ciążowych wysokich, biustonoszy do karmienia czy innych akcesoriów dla przyszłych i młodych matek. Na szczęście, czasy się zmienił i obecnie branża ciążowa jest jedną z najprężniej rozwijających się jeśli chodzi o rynek mody. Niestety, ceny, które można znaleźć w sklepach stacjonarnych są nieraz bardzo wysokie. Lepiej zamawiać przez Internet.