3 niezwykłe odsłony bielizny nocnej – wybierz idealną dla siebie

Bielizna nocna z Gorteks.com.pl
Dobry przykład biezliny nocnej

Bielizna to szczególny rodzaj odzieży, któremu warto poświęcić nieco więcej czasu i uwagi. Szczególnie jednak na uwagę zasługuje bielizna nocna, ponieważ sen zajmuje dużą część ludzkiego życia. Oto 3 najlepsze odsłony bielizny nocnej, wśród których każda kobieta powinna bez problemu znaleźć coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb.

1. Na romantyczne noce we dwoje – krótko i odsłaniająco

W garderobie każdej kobiety powinna obowiązkowo znaleźć się bielizna nocna, która doskonale sprawdzi się podczas romantycznych nocy we dwoje. Może to być króciutkie koszulka z koronki z dopasowanymi do niej stringami lub podobny zestaw ze śliskiego materiału. Ważne, by było seksownie i ponętnie.

2. W dawnym stylu czyli do ziemi

Niektóre kobiety kochają długie koszule nocne, które sięgają aż do kostek. Jest to idealna opcja szczególnie na jesienne i zimowe noce, które są zwykle chłodniejsze. Takie koszule wybrać można zarówno w wersji bawełnianej, jak i bardziej kobiecej, na przykład z miękkiego atłasu lub innego, ładnie lejącego się materiału.

3. Spodnie też mogą być sexi

Niektóre kobiety preferują spanie w spodniach. I dla nich znajdzie się bielizna, która jest jednocześnie wygodna i kobieca. Szczególnie dobrze sprawdzają się tu koronkowe spodnie do kostki, do których można dobrać również koronkową koszulkę na ramiączkach lub charakterystyczny, krótszy top, który odsłania pępek. To propozycja szczególnie dla kobiet, które preferują nietypowe, oryginalne rozwiązania.